Хаммо і Каланіна виграли срібло на Гран-прі Тель-Авіва з дзюдо

0
73
Яків Хаммо

Українці зупинилися за крок від золотих медалей.

Українські дзюдоїсти Яків Хаммо і Єлизавета Каланіна завоювали срібні медалі в третій день престижного турніру з дзюдо серії Гран-прі в Тель-Авіві (Ізраїль).

Хаммо в фіналі вагової категорії +100 кг поступився ізраїльтянину Кричу Сассону. Щоб потрапити в фінал українець переміг азербайджанця Шахіна Гахраманова, росіянина Антона Кривобокова і представника Узбекистану Бекмурода Олтібоєва.

Каланіна в категорії +78 кг програла Ірині Кіндзерської з Азербайджану. На шляху до фіналу Єлизавета перемогла італійську дзюдоїстку Елізу Марчіо і двох хорваток - Івану Мараніч і Івану Сутало.

Нагадаємо, призові місця на етапах Гран-прі з дзюдо дозволяють спортсменам набирати очки (за перше - 200, за друге - 120, за третє - 80). Згодом їх кількість визначає потрапляння на континентальні чемпіонати, чемпіонати світу та Олімпійські ігри.

Раніше повідомлялося, що українець Артем Хомула завоював бронзову нагороду в категорії до 73 кілограм, а Марина Черняк і Богдан Ядов змогли виграти срібні нагороди в категоріях до 48 кг і до 66 кг відповідно.