Біатлон: Меркушина, Джима і Журавок завершили гонку в топ-15

0
143
Анастасія Меркушина

Анастасія Меркушина зуміла кваліфікуватися в гонку з масовим стартом.

Відразу трьох нових медалісток чемпіонатів світу подарувала світовому біатлону індивідуальна гонка в шведському Естерсунді. Ханна Еберг, Ліза Віттоцції і Жюстін Бреза мають в активі безліч нагород на змаганнях найвищого рівня, однак на світових першостях всі вони раніше не завоювали жодної медалі.

Порадувала місцевих уболівальників олімпійська чемпіонка Еберг: тріумфаторка індивідуальної гонки в Пхьончхані-2018 довела, що невипадково вистрілила рік тому і знову виграла золото. Ліза Віттоццкії, крім титулу віце-чемпіонки світу, завоювала ще й Малий кришталевий глобус завдяки провалу чешки Маркети Давидової, яка через п'ять хвилин штрафу цього разу не потрапила навіть в очкову зону.

Жюстін Бреза стала єдиною призеркою, яка допустила помилку на стрільбі. Без хвилини штрафу француженка впевнено бігла б до перемоги, однак один промах змусив її на останньому колі вести боротьбу з результатом Лаури Дальмаєр. На фініші Бреза виявилася на п'ять секунд швидшою за німкеня.

Кращою з українок стала Анастасія Меркушина, яка з однією хвилиною штрафу в пасиві зайняла 9-е місце. Юлія Джима і Юлія Журавок зуміли впоратися з усіма мішенями, але на лижні дуже багато програвали лідерам і, в підсумку, посіли 12-е і 14-е місця відповідно. Валя Семеренко припустилася трьох промахів і опинилася на 36-й підсумковій позиції.

Анастасія Меркушина зуміла потрапити в число кращих біатлоністок чемпіонату світу і зможе виступити в жіночому мас-старті, де стане єдиною представницею України.