Хоцяновський виграв бронзу на чемпіонаті Європи-2019 з боротьби

iSport.ua,  10 квітня 2019, 21:40
0
56
Олександр Хоцяновський

Український борець вільного стилю Олександр Хоцяновський завоював бронзову медаль чемпіонату Європи з боротьби, який проходить у Бухаресті (Румунія).

Хоцяновський став бронзовим призером у ваговій категорії до 125 кг, вигравши в "малому" фіналі за 3-е місце у поляка Роберта Барана (3:2).

На жаль, підтримати колегу не зміг Василь Михайлов (74 кг), який програв поєдинок у бронзовому фіналі грузину Автандилу Кентчадзе (1:12).

Нагадаємо, раніше на чемпіонаті Європи з боротьби в категорії 65 кг бронзу виграв львів'янин Василь Шуптар.

У командному заліку Україна зайняла 5-е місце з 80 набраними очками. Трійку найкращих збірних склали Росія, Туреччина й Азербайджан.

У четвер, 11 квітня, перші медалі розіграють представниці жіночої боротьби. За підсумками попередніх поєдинкіів у фінал вийшли українки Оксана Лівач (50 кг), Ірина Гусяк (55 кг) і Алла Черкасова (68 кг). Ангеліна Лисак боротиметься за "бронзу" у вазі до 59 кг.