На Ролан Гаррос матч перервано через темряву - хлопці грають уже 4 години

iSport.ua,  27 травня 2019, 23:44
0
328

У поєдинку першого кола відкритого чемпіонату Франції Кайл Едмунд і Жеремі Шарді не можуть визначити найсильнішого.

У поєдинку першого кола відкритого чемпіонату Франції зустрілися 30-я і 41-я ракетки світу - британець Кайл Едмунд і француз Жеремі Шарді.

Матч почався сьогодні, 27 травня, вдень. У першому сеті Едмунд здобув перемогу лише на тай-брейку. Другий сет залишився за Шарді - 7:5.

У наступних двох сетах тенісисти обмінялися перемогами 6:4.

В останньому, п'ятому сеті, рахунок був 5:5, коли суддя вирішив перервати його через настання темряви. Всього на цей час спортсмени провели на корті 3 години і 59 хвилин.