Бе виграв спринт в Контіолахті, українці не потрапили в ТОП-50

iSport.ua,  29 листопада 2020, 12:55
0
128

Найкращим з українців виявився Дмитро Підручний.

У фінському Контіолахті відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках першого етапу Кубка світу.

Першим в спринті фінішував норвезький біатлоніст Йоханнес Бе. Він подолав дистанцію в 10 кілометрів за 23 хвилини і 53 секунди. Він не допустив жодного промаху під час стрільби.

Друге місце посів представник Швеції Себастіан Самуельсон (+44,1), третім став його співвітчизник Мартін Понсілуома (+47,9).

За збірну України виступили п'ять спортсменів: Дмитро Підручний, Артем Прима, Богдан Цимбал, Руслан Ткаленко і Тарас Лесюк. Ніхто з українців не фінішував вище 57-го місця.