ЧЄ з боротьби: Україна завоювала дві бронзи і має шанс взяти золото

iSport.ua,  21 квітня 2021, 06:56
0
126

Каміль Керімов і Ігор Нікіфорук стали бронзовими призерами чемпіонату Європи-2021.

У Варшаві (Польща) триває чемпіонат Європи-2021 з боротьби, де виступають українські спортсмени.

У рамках турніру відбулися поєдинки представників вільного стилю, в яких збірна України зуміла взяти дві бронзові медалі.

Так, у вазі 57 кг бронзу завоював Каміль Керімов, який переміг спортсмена з Болгарії Мікяя Наїма. У вазі 70 кг бронзова медаль дісталася Ігорю Нікіфоруку, який завоював її на відмові суперника з Великобританії Ніколає Кожокару.

Ігор Нікіфорук завоював бронзу

Крім того, Україна має шанс завоювати золото у вазі 61 кг. Андрій Джелеп вийшов у фінал, де зустрінеться з росіянином Абасгаджі Магомедовим.

Андрій Джелеп вийшов у фінал

Ще один українець, Олександр Хоцяновський (125 кг), побореться за бронзу проти представника Угорщини Даніеля Лігеті.

Українець Андрій Власов (92 кг) зберігає шанс на третє місце - йому необхідно перемогти у втішному раунді поляка Радослава Марцинкевича, щоб вийти на медальний поєдинок.

Додамо, що два представники збірної України зазнали поразки в поєдинках за бронзу - Андрій Свирид (65 кг) поступився Алі Рахімзаде з Азербайджану, а Муразі Мчедлідзе (97 кг) програв представнику Польщі Радославу Барану.

Зазначимо, що чемпіонат Європи з боротьби 2021 року розпочався у Варшаві 19 квітня і завершиться 25 квітня. Зараз в активі збірної України 2 бронзові медалі.