Українки Коляденко і Белінська стали чемпіонками Європи з боротьби

iSport.ua,  23 квітня 2021, 22:29
0
230

Українські борчині виграли чотири нагороди у п'ятий день чемпіонату Європи.

Чотири нагороди на рахунку жіночої збірної України з вільної боротьби виявилися у п'ятий день чемпіонату Європи, який проходить у Варшаві.

Ірина Коляденко, яка виступає у ваговій категорії до 62 кг, завоювала золото, у фінальній сутичці здолавши суперницю з Угорщини Маріанну Састін з рахунком 4:1.

У категорії до 72 кг Алла Белінська у фіналі здолала представницю Болгарії Юліанну Янаєву 6:3.

Ще в одному фіналі за участю українки - в категорії до 65 кг - наша Тетяна Рижко програла Молдаванці Ірині Рингач і задовольнилася сріблом.

Нарешті, четверту нагороду в цей день у скарбничку збірної України принесла Аліна Грушина-Акобо, яка у бронзовій сутичці виграла в італійки Франчески Інделікато.

Нагадаємо, напередодні представниці української вільної боротьби виграли дві бронзові нагороди.

Завдяки здобутим нагородам жіноча збірна України посіла друге командне місце на чемпіонаті Європи, поступившись лише Росії.

Також друге місце в командному заліку посіли чоловіків-вільники.

У п'ятницю, 23 квітня, кваліфікацію почали представники греко-римської боротьби. У підсумку Дмитро Пішков пробився у бронзовий фінал, а Олександр Грушин, Жан Беленюк і Олександр Чернецький виступлять у втішних сутичках, в разі перемоги у яких змагатимуться за бронзу в своїх категоріях.