Україна вийшла на чемпіонат світу із пляжного футболу

iSport.ua,  25 червня 2021, 21:00
0
263

Українці вийшли в півфінал відбору і гарантували собі путівку на світову першість.

Збірна України із пляжного футболу перемогла команду Швейцарії та кваліфікувалася до фінальної частини світової першості 2021 року.

Підопічні Миколи Костенка в стиковому чвертьфінальному поєдинку зі Швейцарією у важкому протистоянні врешті-решт довели свою перевагу.

У цій зустрічі вирішувалася доля однієї з чотирьох перепусток у фінал чемпіонату світу. У першому таймі, який був найрезультативнішим у зустрічі, голи Заворотного, Щериці і Войтенка забезпечили нашій команді перевагу в один м'яч.

У другій 12-хвилинці наші футболісти збільшили рахунок на свою користь до двох голів завдяки зусиллям Щериці і Войтенка, які оформили дублі.

У третьому періоді швейцарці впритул наблизилися до України, але Юрій Щериця забив свій третій м'яч у цьому протистоянні, який вирішив долю зустрічі, незважаючи на гол Елліотта. 6:5 - перемога України, яка здобула пропуск на ЧС-2021.

Швейцарія - Україна - 5:6

Голи: Борер (5), Станкович (10, 26), Ходель (24), Елліотт (33) - Заворотний (4), Щериця (4, 18, 28), Войтенко (9, 19).

Україна: Неруш, Гладченко, Сабатюк, Сіренко, Заворотний, І. Борсук, Зборовський, Пачев, Войток, Корнійчук, Щериця, Пашка, Макєєв, Медведь, Войтенко, Глуцький.

Отже, збірна України забезпечила собі путівку у фінальну частину ЧС-2021, у півфіналі відбору вона зустрінеться з переможцем пари Португалія-​​Азербайджан.