Біатлон: Фійон Майє виграв гонку переслідування в Хохфільціні, Підручний - у ТОП-20

iSport.ua,  11 грудня 2021, 13:57
0
135

Француз зумів вирвати перемогу на останньому вогневому рубежі.

У суботу, 11 грудня, у Хохфільцині (Австрія) відбулися перегони у чоловіків, на яких весь подіум дістався представникам Франції.

Перемогу у непростій боротьбі отримав Кантен Фійон Майє. На старт біатлоніст вийшов сьомим із відставанням від лідера у 25 секунд за підсумками спринту. На першому рубежі 29-річний Фійон Майє припустився промаху і його відстань від першого місця збільшилася, але потім він ідеально відпрацював на двох наступних рубежах.

На вирішальну стрільбу Кантен прийшов разом із лідером гонки – німцем Йоханнесом Кюном. Француз закрив усі мішені, а ось представник Німеччини "намазав" - і Фійон Майє помчав до своєї перемоги з величезною перевагою над найближчими суперниками.

Другим фінішував Емільєн Жаклен. Француз також був у хорошому положенні на старті - він вийшов шостим із відставанням у 24 секунди. "Лежачи" Жаклен відпрацював чисто, проте на першій ж "стійці" один раз промазав. Незважаючи на це, всі закриті мішені на заключній стрільбі стоячи дозволили йому піднятися на подіум.

А ось за бронзу розв'язалася справжня боротьба – у фінішну площину на рівних в'їхали норвежець Тар'єй Бе, француз Симон Дестьє та швед Себастьян Самуельссон. Трохи швидше на останніх метрах дистанції виявився Дестьє, який замкнув трійку найкращих.

Примітно, що Сімон стартував 24-м із відставанням від лідера в 1 хвилину та 1 секунду. За ходом гонки він показав відмінну швидкість і лише один раз помилився на вогневих рубежах, що дозволило йому відіграти стільки позицій.

Від України у цій гонці виступили три біатлоністи. Дмитро Підручний, який стартував 18-м, по ходу пасьюта допустив два промахи (по одному на кожній "стійці") і до фінішу прийшов 16-м із відставанням у 55 секунд.

Антон Дудченко також допустив два промахи - на першому "лежанні" та на першій "стійці". На фініші українець став 30-м.

Двічі на рубежах помилився і Артем Тищенко – як і Підручний, він промазав по разу на кожній стрільбі стоячи, та показав 45-й результат.