Українки Грушина-Акобія та Рижко здобули золоті медалі чемпіонату Європи

iSport.ua,  2 квітня 2022, 07:25
0
329
Аліна Грушіна-Акобія стала чемпіонкою у ваговій категорії до 57 кг

Загалом українські спортсменки взяли п'ять нагород континентальної першості з боротьби.

Жіноча збірна України здобула ще три медалі на чемпіонаті Європи з боротьби, що проходить у Будапешті.

Аліна Грушіна-Акобія стала чемпіонкою у ваговій категорії до 57 кг. У фінальному поєдинку українка здолала бронзову призерку Олімпіади-2020 Евеліну Ніколову з Болгарії – 6:2.

Володаркою золотої нагороди континентальної першості також стала Тетяна Рижко. У фіналі у ваговій категорії до 65 кг вона перемогла Еліс Манолову з Азербайджану – 4:0.

Ілона Прокоспівюк взяла бронзу у ваговій категорії до 62 кг на відмові суперниці - Анна Фабіан із Сербії знялася з бронзового фіналу через травму.

Загалом Україна виборола п'ять нагород чемпіонату Європи з боротьби. Раніше Олександра Хоменець виграла срібло (до 55 кг), а Алла Бєлінська стала бронзовою призеркою (до 68 кг).