Ковтун перевершив олімпійського чемпіона та взяв золото на етапі Кубка світ

iSport.ua,  9 березня 2024, 13:49
0
1959
Ілля Ковтун / Getty Images

Український спортсмен святкував перемогу у фіналі змагань на паралельних брусах.

Українець Ілля Ковтун виборов золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, який проходить у столиці Азербайджану Баку.

Український спортсмен здобув перемогу у фіналі змагань на паралельних брусах, обійшовши чинного олімпійського чемпіона Цзоу Цзиньюаня. Обидва гімнасти набрали однакову кількість балів, по 14,900, але українець отримав більше за виконання.

Бронзовим призером став колумбієць Анхель Барахас (14,700).

Ще один українець Олег Верняєв, який також виступав у фіналі, посів п'яте місце із результатом 14,566.

Кубок світу зі спортивної гімнастики. Паралельні бруси

1.  Ілля Ковтун (Україна) – 14,900

2.  Цзоу Цзиньюань (Китай) – 14,900

3.  Анхель Барахас (Колумбія) – 14,700

4.  Мацумі Казукі (Японія) – 14,566

5.  Олег Верняєв (Україна) – 14,566

Раніше повідомлялося, що Ковтун і Верняєв вибороли золото та срібло на Кубку світу зі спортивної гімнастики.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp