Кубок Девіса. Україна героїчно проходить Швецію

7 квітня 2013, 18:05
0
49
Україна виграла матч у Швеції

У неділю, 7 квітня, збірна України з тенісу здобула дві необхідні перемоги й виграла матч у Швеції.

Перед останнім днем ​​змагань наші хлопці поступалися Швеції з рахунком 1:2, а значить повинні були вигравати обидві недільні зустрічі.

Першим на корт вийшов Олександр Долгополов. Матч проти Маркуса Ерікссона почався для Олександра дуже складно й нервово - судді трактували спірні моменти не на користь українця, що в якийсь момент переросло в суперечку капітана Михайла Філіма з головним рефері поєдинку.

Першу партію вдалося взяти шведу, але далі Долгополов не залишив жодного шансу своєму супернику - 6:1, 6:4, 6:3 і рахунок у матчі Україна - Швеція став рівним.

Далі справа була за Сергієм Стаховським. У порівнянні з попередніми поєдинками у матчі Україна - Швеція гра Стаховського цілком і повністю проходила під диктовку українця, який жодного разу не дозволив засумніватися в підсумковому результаті.

Перші два сети пролетіли менш ніж за годину, і пройшли як під копірку - без опору з боку шведа. Ні, Ісак, звичайно, опирався, але його майстерність поки не дозволяє змагатися з такими досвідченими тенісистами як Стаховський.

У третьому сеті Арвідссон трохи супротивився, але питання про підсумкову перемогу українця було лише питанням часу.

Отже, 3:0 за сетами й загальний рахунок україно-шведського протистояння 3:2 виводить збірну України у плей-офф Світової групи вдруге в історії!

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Кубок Девіса. Україна героїчно проходить Швецію

За матеріалами: sport.ua