Перший британський чемпіон за 77 років. Енді Маррей перемагає Джоковича у фіналі Вімблдону

7 липня 2013, 19:44
0
81
Енді Маррей виграв Вімблдон

У неділю, 7 липня, у фінальному матчі Вімблдону Енді Маррей обіграв Новака Джоковича

Вімблдон. Чоловіки. Фінал.

Енді Маррей (Великобританія, 2) - Новак Джокович (Сербія, 1) - 3:0 (6:4, 7:5, 6:4)

Енді Маррей, обігравши в трьох сетах Новака Джоковича, став першим представником Великобританії в історії професійного тенісу (з 1968-го року), який виграв домашній мейджор. Останнім британцем, кому вдавалося подібне, в 1936-му році був Фред Перрі.

Нагадаємо, минулого року Маррей, вигравши US Open, став першим британцем після Перрі, який переміг на будь-якому турнірі Великого шолома.

"Сьогодні я почуваюся трохи не так, як минулого року. То був один з найважчих моментів у моїй кар'єрі, так що перемогти сьогодні ... Я багато разів грав з Новаком і знаю, що в моменти, коли всі вже здалися, він продовжує боротися, тому що він один з найбільш вольових гравців. Я розумію, як ви всі хотіли побачити британського чемпіона Вімблдону. Сподіваюся, ви задоволені. Я старався як міг", - цитує слова задоволеного переможця твіттер офіційного сайту Вімблдону.

Зазначимо, що Енді Маррей виграв свій другий титул Великого шолома в семи фіналах.

Фоторепортаж з фіналу Вімблдону Маррей - Джокович

Маррей виграв фінал Вімблдону у Джоковича / twitter.com

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Енді Маррей перемагає Джоковича у фіналі Вімблдону (+ ФОТО)

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net