Костюк - наймолодша тенісистка, яка виграла матч на Australian Open

0
231
Марта Костюк

15-річна українка Марта Костюк продовжує переписувати історію як Світового, так і українського тенісу.

Юна українка Марта Костюк стала першою тенісисткою з часів великої Мартіни Хінгіс, якій вдалося виграти матч основної сітки на Відкритому чемпіонаті Австралії (в 1996 році Мартіні було 15 років і 4 місяці, Марті - 15 років і 6 місяців).

Костюк стала наймолодшою ​​тенісисткою, яка виграла матч в основі Шолома, вперше з 2014 року, коли 15-річна Кетрін Белліс домоглася аналогічного успіху на Відкритому чемпіонаті США.

Марта Костюк стала наймолодшою ​​представницею України, яка виграла матч в основній сітці турніру Великого Шолома.

Раніше повідомлялося, що стартовий раунд змагань подолали Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко. У свою чергу Катерина Козлова упустила перемогу над росіянкою Анастасією Павлюченковою.