Ролан Гаррос: Світоліна виграла, Калініна і Стародубцева програли

Корреспондент.net,  28 травня 2024, 09:09
0
1002
Еліна Світоліна пройшла до другого кола на Ролан Гаррос

На Відкритому чемпіонаті Франції з тенісу були зіграні поєдинки першого кола турніру.

Еліна Світоліна успішно стартувала на Ролан Гаррос-2024. У стартовому матчі перша ракетка України  в трьох сетах здобула вольову перемогу над екс-першою ракеткою світу, чешкою Кароліною Плішковою. Матч тривав 1 годину і 58 хвилин. У другому раунді Світоліна зіграє з француженкою Діан Паррі.

Тим часом ще дві українки напередодні зачохлили свої ракетки на Ролан Гаррос. Ангеліна Калініна зазнала поразки від Каміли Осоріо Серрано. При цьому у кінцівці другого сету українка не реалізувала три матчболи за рахунку 6:5, пізніше вела 2:0 на тай-брейку і програла 7 очок поспіль. У третьому сеті Калініна брала медичний тайм-аут, і в підсумку знялася з матчу.

Своєю чергою Юлія Стародубцева, яка здолала кваліфікацію, вже на самому старті легко поступилася іспанській тенісистці Крістіні Букші.