Маямі: Кириленко зачехляє ракетку, програвши подрузі

27 березня 2009, 22:27
0
6
Подруга неприємно здивувала Марію Кириленко

У п'ятницю, 27 березня, 39-а ракетка світу росіянка Марія Кириленко припинила виступу в одиночному розряді турніру Sony Erіcsson Open-2009 у Маямі, поступившись у другому колі своїй традиційній напарниці в парних виступах, 15-й сіяній турніру італійці Флавії Пеннетті.

Для перемоги 27-річній італійці, що займає 15-ий рядок у рейтингу WTA, знадобилося два сети й 1 година 47 хвилин, що є особистим досягненням Пенетти, що у двох попередніх зустрічах з Марією не виграла жодного  сету.

На цей же раз італійка святкувала перемогу з рахунком 6:4, 7:5, причому в стартовому сеті чергового очного протистояння Кириленко вела 2:0, однак Пеннетта швидко відновила паритет. Вирішальний брейк Флавія зробила у 8-м геймі, повівши 4:3.

На початку другої партії вже італійка була попереду 2:0, і вже росіянка зуміла відігратися. Але в наступному геймі Марія в черговий раз віддала свою подачу, і знову, в 8-му геймі їй вдалося зрівняти рахунок 4:4. Розв'язка наступила в 11-му геймі, коли Пеннетта зробила ключовий брейк. Цього разу  Флавія свого вже не випустила.

Таким чином, Марія Кириленко так поки й не змогла в нинішньому сезоні здобути дві перемоги підряд.

Відзначимо, що суперницею Пеннетти у третьому раунді стане переможниця матчу між словацькою тенісисткою Магдаленою Рибариковою і екс-першою ракеткою світу, 20-ю сіяної на нинішніх змаганнях француженкою Амелі Моресмо.

За матеріалами: GoTennis.ru