Фуркад достроково виграв Кубок світу з біатлону

0
531
Мартен Фуркад

Фуркад гарантував собі перше місце за шість гонок до кінця сезону.

Французький біатлоніст Мартен Фуркад став переможцем загального заліку Кубка світу. При цьому Фуркад гарантував собі Великий кришталевий глобус за шість особистих гонок до кінця сезону.

Після спринтерської гонки в Пхенчхані, де Фуркад фінішував третім, його перевага над росіянином Антоном Шипуліним досягла 360 очок. Фактично ці очки відіграються в останніх шести гонках, але в правилах є пункт, згідно з яким дві найгірші гонки в сезоні не враховуються - завдяки цьому Мартен став недосяжним для Шипуліна.

Додамо, що перемога в сезоні стала для Мартена Фуркада шостою поспіль - починаючи з сезону 2011/12 він незмінно виграє Великий кришталевий глобус, стаючи найкращим біатлоністом Кубка світу.