Україна виборола першу медаль на юніорському ЧС з фігурного катання

Текст: ,  3 березня 2023, 12:38
0
544
Віолетта Сєрова та Іван Хобта

Віолетта Сєрова та Іван Хобта принесли нашій країні першу за 23 роки нагороду на світовій першості.

На юніорському чемпіонаті світу з фігурного катання у канадському Калгарі сталася історична подія. Збірна України змогла вибороти першу педаль.

У змаганнях спортивних пар 16-річна Віолетта Сєрова та 19-річний Іван Хобта стали бронзовими призерами.

Зазначимо, що у цій дисципліні Україна не була на п'єдесталі пошани на чемпіонатах світу з далекого 2000 року.

Крім того, ця нагорода стала першою за останні 8 років на чемпіонатах світу з фігурного катання для нашої країни.