Українські дипломати обіграли росіян у фіналі футбольного турніру в Австрії

30 травня 2012, 08:59
0
8
Третє місце посіла збірна Ірландії

Команда посольства України в Австрії обіграла у фінальному поєдинку команду посольства Росії в Австрії і виграла кубок товариського футбольного турніру між диппредставництвами в Австрії країн-учасниць Євро-2012.

Турнір було організовано з нагоди Євро-2012 в Україні та Польщі посольством України в Австрії 26 травня. За кубок змагалися команди дипломатичних представництв восьми країн: України, Польщі, Росії, Чехії, Хорватії, Великобританії та Ірландії.

Посольство України відповідно зайняло перше місце в турнірі, обігравши у фіналі російську команду. Третє місце посіла дипломатична збірна Ірландії.

Окремо були відзначені найкращий гравець, воротар, суддя турніру і команда Польщі за коректну гру. Варто зазначити, що підтримати свої команди прийшли глави диппредставництв Великобританії посол Джон Мередіт Сміт, Хорватії - посол Гордон Бакота, України - посол Андрій Березний, Росії - Сергій Нечаєв.

Після завершення товариського футбольного турніру для учасників і гостей організували пікнік.

Нагадаємо, 17 травня Польща оголосила про повну готовність до Євро-2012.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі