Команда України стала лідером Європейської першості з плавання серед паралімпійців

BBC Україна,  11 липня 2011, 13:30
0
6
У трійці тих, хто здобув найбільше медалей, всі українці

Збірна України перемогла у командному заліку на Європейській першості з плавання серед паралімпійців.

Українці лідирували на змаганнях від самого початку.

За вісім днів змагань українська команда здобула 41 золоту, 37 срібних та 28 бронзових медалей. До трійки збірних-лідерів також увійшли Велика Британія та Іспанія.

Крім того, серед трійки спортсменів з найбільшою кількістю медалей також українці. Це - Євген Богодайко, Дмитро Виноградець та Ольга Свідерська.

Про інтенсивність боротьби свідчить те, що на першості, яка проходила в Берліні, були побиті 59 європейських рекордів, більш ніж половина з них – також і світові.

Всього в змаганнях узяли участь 36 національних збірних.

Європейська першість з плавання пройшла під егідою Міжнародного паралімпійського комітету, який очолює світовий паралімпійський рух.

Саме Комітет проводить літні та зимові паралімпійські ігри, а також працює як міжнародна федерація для 9 видів спорту.