iSport.ua,  16 грудня 2016, 23:10
0
430

Збірна України провалила другий поєдинок на міжнародному турнірі в Польщі.

Національна збірна України програла і другий свій поєдинок на міжнародному турнірі в Польщі.

Вчора команда Олександра Савицького розгромно поступилася збірній Казахстану з рахунком 1:5, а сьогодні з таким же результатом програла господарям турніру - збірній Польщі.

Уже в першому періоді українці пропустили дві шайби, а потім у другому в наші ворота влетіло ще два голи, на що ми змогли відповісти одним результативним кидком Георгія Кичи в більшості. У заключній двадцятихвилинці Польща ще раз розписалася у воротах Захарченка, який замінив Бесхлібного в другому періоді і встановила остаточний рахунок - 5:1.

Свій наступний поєдинок підопічні Олександра Савицького проведуть завтра проти збірної Південної Кореї.

Польща - Україна 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 10:35 Урбанович (Капіца, Дзібінскі) - 1:0, 17:29 Гузик (Брик) - 2:0, 22:10 Коморські (Чмілевскі, Бепьержс) - 3:0, 23:45 Дзюбинський (Капіца, Урбанович ) - 4:0, 30:31 Кіча (Таран, Петранговський - більш) - 4:1, 48:17 Вайда (Бепьержс, Стріжовскі) - 5:1

Воротарі: Одробний - Безхлібний (Захарченко)