iSport.ua,  26 січня 2017, 22:46
0
88

Відбувся перенесений поєдинок в рамках 30-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому Кременчук здобув впевнену перемогу над чинним чемпіоном України - Донбасом.

Нагадаємо, що ці команди зустрічалися між собою 18 січня і тоді перемога також була за Кременчуком. У порівнянні з минулою грою, наставник донеччан вирішив довірити місце у воротах молодому Дьяченку, який замінив основного голкіпера Царегородцева.

Перший період команди почали досить акуратно і небезпечних моментів було небагато, а ось рахунок був відкритий на 13-й хвилині: Кирющенков передачею через воріт знайшов на п'ятаку Гніденка, який в дотик пробив Дьяченка. Ще через чотири хвилини господарі подвоїли перевагу в рахунку зусиллями Кузьмика, якому асистував Коренчук.

У другому періоді донеччани змогли перехопити ініціативу і вже на другій хвилині відіграли одну шайбу, завдяки результативному кидку у виконанні Буценка.

У третьому періоді кременчужани показали дуже класний хокей і чотири рази вразили ворота молодого Дьяченка, а ось донеччани нічим активним не запам'яталися. На третій хвилині Кузьмик реалізував більшість, а потім результативними кидками відзначилися Гніденко, Коваленя і Петранговський.

Таким чином, Кременчук добув дев'яту перемогу поспіль, наздогнавши лідера чемпіонату Донбас за очками і за рахунок особистих зустрічей випередив його в турнірній таблиці УХЛ. У обох команд по 78 набраних очок.

ХК Кременчук - Донбасс 6:1 (2:0, 0:1, 4:0)

Шайби: 12:46 Гніденко (Гаврик, Кирющенков) - 1:0; 16:54 Кузьмик (Коренчук) - 2:0; 21:14 Буценко (Нікіфоров, Лялька) - 2:1; 42:47 Кузьмик (Башко, Гніденко - більш.) - 3:1; 49:05 Гніденко - 4:1; 49:36 Коваленя (Т. Гриценко, Петранговський) - 5:1; 52:47 Петранговський (Коваленя) - 6:1

Воротарі: Захарченко - Дьяченко

Кидки: 42 - 32

ХК Кременчук: Захарченко (Петленко); Башко - Андрейків, Ісаєнко - Ігнатенко, Романенко - Варивода, Дегтярьов - Мельников; Коренчук - Кузьмик - Слиш, Гаврик - Гніденко - Кирющенков, Петранговський - Т. Гриценко - Коваленя, Чернишенко - Карпенко - Чорний

Донбас: Дьяченко (Царегородцев); Побєдоносцев - Яковлевс, Кугут - Толстушко, Петрухно - Вл. Алексюк, Хакимов - Григор'єв; Захаров - Шафаренко - Німенко, Никифоров - Буценко - Лялька, Кочетков - Бондарєв - Благой, Рамазанов - Шаманський - Єгоров