Збірна США з баскетболу вчинила черговий розгром своїм суперникам.

Цього разу під американський каток потрапили баскетболісти Венесуели.

США – Венесуела 113: 69 (18:18, 30: 8, 27:25, 38:18)

США: Джордж (20), Батлер (17), Дюрант (16 + 5 передач), Джордан (14 + 9 підбирань), Ентоні (14), ДеРозан (8), Ірвінг (7), Казінс (6 + 5 підборів), Лаурі (5 + 5 підбирань + 9 передач), Барнс (4), Грін (2), Томпсон (0)

Венесуела: Кокс (19), Еченіке (18), Кубільян (10), Г. Варгас (10), Перес (5), Жіллен (4), Руїз (2), Кольменарес (1), Льюїс (0), Х .Варгас (0), Марріага (0), Гратероль (0)

У другому турі олімпійського турніру збірна США мала провести гру з іще одним аутсайдером своєї групи – командою Венесуели. Очевидно, що головною інтригою протистояння було лише те, з якою різницею Дрім Тім здолає свого скромного суперника. Розгромна перемога над китайцями у виконанні США в першому турі давала всі передумови побачити щось подібне і тут.

Однак початок матчу відверто здивував. Команді з Південної Америки вдавалося нав'язати підопічним Кшішевскі свою улюблену в'язку гру, за рахунок чого венесуельці на деякий час нейтралізували потужну атаку США. Крім того, позначалося і незрозуміле стартове хвилювання зірок НБА. У першій же чверті по два фоли отримали Казінс, Томпсон і Джордж, через що тренерському штабу США одразу довелося робити заміни.

Беручи до уваги всі ці обставини, аутсайдеру матчу вдалося завершити першу десятихвилинку внічию – 18:18.

Друга чверть розпочалася в такому ж неспішному темпі, до того ж ритм гри значно збивався через часті фоли обох команд. Прокинулась команда Кшішевскі лише до середини другої чверті. Струснути партнерів по команді взявся Кармело Ентоні, який за підтримки Деандре Джордана і Джиммі Батлера здійснив хороший ривок – 11: 0. Після цього команда Нестора Гарсії попливла, у венесуельців одночасно розвалилася гра як в атаці, так і в обороні. Це призвело до того, що на велику перерву команди пішли за переваги фаворитів – 48:26.

Стало очевидно, що така перевага Дрім Тім перетворює решту поєдинку в звичайну формальність. Справедливості заради відзначимо, що в третій чверті Венесуелі вдалося трохи позмагатися з американцями в скорострільності, і результативна десятихвилинка завершилася лише з мінімальною перевагою США – 27:25. Проте це вже ніяк не могло вплинути на результат матчу.

У заключному відрізку матчу США добили свого безпорадного противника і довели другий матч на турнірі до тотального розгрому суперника.

З негативних моментів для фанатів збірної США хочеться відзначити, що абсолютно не схожий на себе самого один із лідерів Голден Стейт Ворріорс – Клей Томпсон. Якщо провал у першій грі можна було списати на випадковість, то другий невиразний виступ поспіль уже стає схожим на закономірність.

Втім, в іграх з противниками рівня Китаю і Венесуели спад Томпсона безболісний, подивимося, як він позначиться на діях команди Кшішевскі в наступному матчі, в якому їй буде протистояти гроза авторитетів (перемогла Францію і Сербію) – збірна Австралії.

Що ж до Венесуели, то вона в своєму наступному матчі спробує здобути дебютну перемогу на турнірі, суперник для цього буде відповідний – команда Китаю.