Плавання. Чергові золоті медалі Фелпса, Катінки Хошсу і Ледекі

0
305
Майкл Фелпс

У басейні Ріо було розіграно ще чотири комплекти нагород.

Легендарний Майкл Фелпс продовжує вражати. Після сьогоднішнього дня американець став 21-разовим олімпійським чемпіоном і триразовим чемпіоном Олімпіади в Ріо.

200 метрів батерфляєм, чоловіки

Спершу 31-річний Фелпс взяв участь в індивідуальному запливі на 200 метрів батерфляєм, де на все чотири сотих секунди випередив японця Масато Сакаї, і став найстаршим плавцем, який коли-небудь вигравав одиночне змагання.

Плавание. Очередные золотые медали Фелпса, Катинки Хошсу и Ледеки

4 по 200 метрів вільним стилем, чоловіки

Далі у Майкла був заплив в складі команди США 4 по 200 метрів вільним стилем. Тут все було трохи легше - американці привезли Великобританії, яка завоювала срібло, більше двох секунд, а сам Фелпс показав п'ятий результат серед всіх спортсменів.

200 метрів комплексом, жінки

Також триразовою олімпійською чемпіонкою Ріо-де-Жанейро стала угорська плавчиня Катінка Хошсу. Раніше Катінка була першою в 100-метрівці на спині і 400 метрів комплексом. Сьогодні Катінка була швидшою за суперниць на дистанції 200 метрів комплексом.

200 метрів вільним стилем, жінки

У ще одному медальному запливі дня не знайшлося плавчині швидшої, ніж американка Кейтлін Ледекі. Спортсменка зі США виграла 200-метрівку вільним стилем. Раніше на Іграх в Ріо вона вже перемагала в запливі на 400 метрів вільним стилем, а в естафеті 4 по 100 вільним збірна США займала друге місце.