Олеся Повх перемогла на престижному турнірі в Дюссельдорфі

iSport.ua,  2 лютого 2017, 11:15
0
223
Олеся Повх

Українська легкоатлетка перемогла на другому етапі серії IAAF World Indoor Tour.

У середу, 1 лютого, у німецькому Дюссельдорфі відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір PSD Bank Leichtathletik Meeting, який став другим етапом серії IAAF World Indoor Tour.

Українка Олеся Повх у попередньому забігу на 60 м фінішувала другою (7,25 сек.). Це гарантувало їй вихід у фінал змагань, де вона і виявила свою готовність до турніру. Коронний старт Олесі - і перемога на фініші з найкращим результатом сезону. Свій попередній показник вона поліпшила на одну соту секунди - 7,16 сек.

Ще одна українка на турнірі Ольга Саладуха завершила змагання з потрійного стрибка з п'ятим результатом. Найкращий свій результат у Дюссельдорфі українка показала в заключній, шостій, спробі - 13,87 м. Перемогла португалка Патрисія Мамона (14,11 м). Лідер сезону венесуелка Юлімар Рохас зробила два заступи і припинила змагання через травму.

Наступний етап IAAF World Indoor Tour відбудеться 4 лютого в Карлсруе.