Українські борці-класики виграли дві бронзи чемпіонату Європи

iSport.ua,  1 квітня 2017, 21:15
0
79

Артур Політаєв і Андрій Антонюк виграли свої сутички у бронзових фіналах.

Українські борці греко-римського стилю продовжили медальну традицію українських представників спортивної боротьби на чемпіонаті Європи U-23, який проходить в угорському Сомбатхеї.

У чотирьох вагових категоріях українські борці пробилися у три бронзових фіналу. Це вдалося зробити: Артуру Політаєву (71кг), Андрію Антонюку (80кг) і Миколі Крисову (98кг). Двоє з них додому повернутися з медалями.

Артур Політаєв ледь не втратив перемогу у бронзовому фіналі проти турецького атлета Мурата Дага. Ще за 20 секунд до кінця сутички українець вигравав 7:3, але пропустив атаку і дозволив супернику зрівняти рахунок 7:7, вигравши в підсумку лише за перевагою.

Ще одну бронзу у скарбничку збірної приніс Андрій Антонюк, який у впертій сутичці зламав опір місцевого борця Петера Нагі з рахунком 5:4.

А ось Микола Крисов поступився у сутичці за медаль німцеві Мухаммеду Сєверу 2:4.

Раніше повідомлялося, що на чемпіонаті Європи U-23 чоловіки-вільники виграли три бронзові медалі, а жінки виграли п'ять медалей і стали переможницями загального командного заліку.