Віце-чемпіон України програв у Швейцарії

iSport.ua,  4 вересня 2017, 17:04
0
309
ZTR програв у Швейцарії

Віце-чемпіон України з гандболу ZTR програв у Швейцарії в першому матчі кваліфікаційного раунду.

Здавалося, що запорізька команда, провівши хороший підготовчий період і провівши матч на суперкубок України, підійшла в усеозброєнні до старту в Кубку ЄГФ. Але перед поїздкою до Швейцарії гравців ZTR підкосив незрозумілий вірус. Дехто вийшов на майданчик не зовсім здоровим, тобто з температурою, а дехто відразу після хвороби.

Те, що гравці швейцарського клубу побоювалися ZTR, не було ні для кого секретом. Адже в минулому сезоні запорожці вибили з розіграшу Кубка ЄГФ інший швейцарський клуб - Ваккер Тун. Хоча тоді обидві гри пройшли в Запоріжжі, але це ні в жодній мірі не принижувало успіху віце-чемпіона України. З перших хвилин звітної зустрічі швейцарці багато уваги приділили обороні, вони чіплялися за кожен м'яч. На 10-й хв. гри господарі майданчика вели в рахунку з перевагою в один м'яч. У наступні 10 хв. гри розвинути успіх їм не вдалося, розрив той самий - 8:7. І тільки заключна десятихвилинка першого тайму визначила перевагу Кріенса. Безперечно, у ці хвилини найкращим у складі господарів був їхній воротар Андре Віллиманн, який своїми діями вселив впевненість у гру команди.

У другій половині розрив у рахунку досяг п'яти м'ячів. Однак запорожцям вдалося скоротити відставання до трьох пунктів. 20:17 - на 50-й хв. За рахунку 23:20 гостям жодного разу не вдалося змусити капітулювати іншого голкіпера Кріенса поляка Пауля Бара. Ще оглядачі відзначають хорошу гру серба Александера Радовановича. І особливо виділяють гру Луки Спенглера як у захисті, так і в атаці.

"Не дивлячись на поразку, вважаю, що команда в цій грі проявила себе гідно. Билися, билися за кожен м'яч, навіть ті, у кого була температура. Після хвороби вийшли на майданчик Руслан Гончаров, Діма Артеменко і Денис Ісанчук. Руслан зіграв зовсім небагато, а далі просто сил не вистачило.

Поступилися, але є друга гра. Сподіваюся, що хлопці відновляться до матчу. І все буде по-іншому. Вкотре добре зіграла права сторона. Зліва грали гірше, якщо судити за забитими м'ячами. Ще раз переглянемо відео і визначимо план на гру. Дуже хочеться, щоб усі хлопці одужали і показали таку гру, у яку вони вміють грати", - заявив після гри головний тренер ZTR Віталій Нат.

Матч-відповідь відбудеться в Запоріжжі 9 вересня в палаці спорту ЗАС.

Кріенс-Люцерн (Люцерн, Швейцарія) - ZTR (Запоріжжя, Україна) - 24:20 (12:9)

Кубок ЄГФ. Перший кваліфікаційний раунд. Перший матч.

Кріенс-Люцерн: Віллиманн, Бар; Алилі (1), Блаттер (4), Брюккер (1), Дельч'яппо, Енглер (2), Фельман (1), Радованович (3), Шрамм (3), Спенглер (7), Вогтлі (2), Вірф

ZTR: Дерев'янкін, В'юник; Ганчев (8), Акименко (6), Ісанчук (2), Тильте (2), Артеменко (1), Крамишев (1), Ром. Гончаров, Русл. Гончаров, Константинов, Корєлов, Кравченко, Стрельніков, Звєздов