Бондаренко пробилася до чвертьфіналу турніру в Ташкенті

iSport.ua,  27 вересня 2017, 11:27
0
69
Катерина Бондаренко

Українка Катерина Бондаренко повторила свій найкращий результат на змаганнях в Узбекистані.

Українська тенісистка Катерина Бондаренко здобула непросту перемогу на турнірі в Ташкенті - українка обіграла сьому сіяну Хао Хібіно з Японії.

Поєдинок тривав півтори години. У першому сеті Бондаренко виконала два брейки, при цьому один раз віддала свою подачу. У другій партії українка вела з рахунком 5-1, проте суперниця відіграла два матчболи і зрівняла рахунок. На подвійній помилці японки в 12-му геймі Катерина завершила поєдинок на свою користь.

Такшент. Друге коло

Катерина Бондаренко (Україна) - Нао Хібіно (Японія, 7) 6:4, 7:5

У чвертьфіналі Бондаренко буде протистояти переможниця зустрічі Христина Плішкова - Курумі Нара.

Зазначимо, до цього на змаганнях в Узбекистані Катерина Бондаренко виходила в чвертьфінал двічі (в 2005 і 2006 роках).

Раніше перемогу у другому раунді турніру в Ташкенті святкувала також українка Кaтерина Козлова.