iSport.ua,  13 січня 2017, 17:05
0
325
Мартен Фуркад жодного разу не схибив і знову приїхав першим

Француз переміг у спринті на етапі Кубка світу в Рупольдингу, всі українці, крім Семакова, пробилися в гонку переслідування.

Німецькі етапи не радують біатлоністів ідеальною погодою. Напередодні сьогоднішньої гонки тренерський штаб був змушений ламати голову - у яку зі стартових груп поставити лідерів команд. Наприклад, Німеччина і Франція зробили ставку на пізні номери, розраховуючи на глянцювання припорошеної снігом траси.

У той же час Норвегія і Україна прийняли рішення стартувати в першій групі, чекаючи на снігопад до кінця гонки. У підсумку спринт пройшов за хороших умов, не виявивши переможців у тактиці серед тренерів. Хоча ніякі капризи погоди не можуть зупинити Мартена Фуркада, який здобув дев'яту перемогу в сезоні. Цікаво, що зараз думають експерти, які пророкували Фуркаду спад після Нового року?

Довгий час лідером був Юліан Ебергард. Майстер спринту чисто відпрацював вогневі рубежі і потужно пробіг фінішне коло, вигравши 10 сек. на останніх метрах у самого Еміля Хегле Свендсена. Однак на дистанції ще залишалося чимало небезпечних суперників, головний з яких - лідер загального заліку Мартен Фуркад. Саме володар двокольорової майки лідера позбавив Ебергарда першого рядка в спринті. Біатлоністам пора запам'ятати, що мріяти про перемогу завчасно, коли на трасі знаходиться француз!

Бронзу в гонці завоював Еміль Хегле Свендсен, який набирає форму до майбутнього чемпіонату світу. В цілому сьогодні відмінно виступила вся норвезька збірна - у топ-10 заїхали відразу три норвежця. Найприкріше Оле-Ейнару Бьйорндалену, якому прикрий промах на стійці не дозволив потрапити на подіум у 42 роки. 27 січня Король біатлону відзначить 43-ий день народження. Повернення Дар'ї Домрачової наче запалило нові іскри в норвежцеві!

Порадував українських уболівальників Дмитро Підручний. Капітану нашої збірної трохи не вистачило до в'їзду у квіткову церемонію. Однак для Діми гонка стала справжнім успіхом, адже ще в середу біатлоніст знаходився на зборі в Обертиллагу, де відновлювався після хвороби. В інтерв'ю Підручний скаржився на погану форму. Що ж буде в Гогфільцені на чемпіонаті світу, коли сьогодні у Діми сьоме місце і це не за найкращого самопочуття.

Інші українські біатлоністи виступили не найкращим чином. В очки потрапив тільки Артем Прима. Поблизу очкової зони зупинилися Віталій Кільчицький і Сергій Семенов (на 47-му і 48-му місці). Невдахою спринту став Володимир Семаков, який до останньої секунди залишався на 60-му місці і потрапляв у недільну гонку переслідування. Однак останній номер гонки італієць Бормоліні випередив Семакова аж на 1,7 сек.

У загальному заліку продовжує лідирувати Мартен Фуркад. Напевно, до кінця сезону ця фраза не зміниться. Дмитро Підручний, завдяки сьомому місця, піднявся на 21-е місце!