Венус Вільямс вилетіла після першого кола Кубка Кремля

8 жовтня 2008, 09:11
0
6
Венус Вільямс вилетіла після першого кола

Восьма ракетка світу американка Венус Вільямс програла в першому колі Кубка Кремля, що проходить із 6 по 12 жовтня в Москві.

Вільямс поступилася італійці Флавії Пеннетті в трьох сетах - 4:6, 6:2, 4:6. Після матчу американка пообіцяла через рік знову приїхати на Кубок Кремля й виступити краще.

Жодна з українських представниць не змогла пройти стартове коло як в одиночному, так і в парних розрядах престижного турніру першого рівня Кубка Кремля.

В 1/16 фіналу одиночного розряду турніру WTA українка Алена Бондаренко поступилася словенці Катерині Среботнік у двох сетах - 2:6, 1:6.

Нагадаємо, у понеділок, 6 жовтня, у московському спорткомплексі Олімпійський стартував 19-й за рахунком тенісний турнір Кубок Кремля.

У другому колі Пеннетта зустрінеться з росіянкою Катериною Макаровою. Також у друге коло вийдуть переможці пар Надія Петрова - Ганна Лапущенкова (обидві - Росія) і Каролін Возняцкі (Данія) - Ганна Чакветадзе (Росія).