3 жовтня 2012, 15:25
0
40

2 жовтня в українській Суперлізі відбулося два поєдинки - Хімік на виїзді сенсаційно переграв Донецьк, а Азовмаш вдома переміг Миколаїв.

Гра в Донецьку вийшла дуже захоплюючою. Велика частина матчу пройшла в рівній боротьбі, проте ривок, який Хімік здійснив у другій чверті, став вирішальним.

Підопічні Зорана Мартіча обіграли Донецьк з рахунком 81-73. Вирішальний ривок своєї команди у другій чверті організував Суад Шехович, отримавши 11 очок протягом десяти хвилин і ставши в результаті найрезультативнішим гравцем матчу.

У матчі Азовмаш - Миколаїв обійшлося без сенсацій. Хоча пристрасті на паркеті вирували неабиякі.

Поступаючись шістьма очками після першої половини, Азовмаш зумів перехопити ініціативу, обігравши суперника з рахунком 83-72. Ключову роль у перемозі срібного призера Суперліги минулого сезону зіграли баскетболісти передньої лінії - Мирослав Радуліца і Тадія Драгічевич, які так і не зустріли належного опору в боротьбі під щитами.

За матеріалами: superleague.ua