НБА: Лень допомагає Сакраменто обіграти Індіану

Текст: ,  24 березня 2022, 10:13
0
124
Лейкерс поступилися Філадельфії

У Національній баскетбольній асоціації відбулося 11 матчів регулярного чемпіонату.

Українець Олексій Лень уперше за довгий час отримав ігрові хвилини в НБА. Минулої ночі центровий відіграв за свій Сакраменто 17 хвилин та 44 секунди у матчі проти Індіани. За цей час українець набрав п'ять очок і виконав два підбирання та два асисти, чим допоміг "королям" обіграти суперника на виїзді 109:110.

Також відзначимо перемогу Оклахоми над Орландо 118:102. Таким чином, команда перервала 10-матчеву безвиграшну серію.

А ось Фінікс навпаки, продовжує вигравати. Минулої ночі "сонячні" здолали шостого суперника поспіль. Цього разу вдома не встояла Міннесота 116:125.