Матч проти Кривбаса став ювілейним для Динамо, Сьоміна і Шовковського

22 серпня 2011, 14:46
0
14

Поєдинок проти Кривбаса, який пройшов увечері в неділю, 21 серпня, в рамках сьомого туру Чемпіонату України, ознаменувався відразу декількома цікавими фактами для київського Динамо.

Так, цей матч став 300-м домашнім в національних першостях. Таке ж досягнення і в активі вічного суперника Динамо - донецького Шахтаря. Перемога над гостями з Кривого Рогу стала для динамівців 250-ою, здобутою в рідних стінах.

Для голкіпера Динамо Олександра Шовковського поєдинок з Кривбасом став 350-м в рамках чемпіонатів України. Зберігши свої ворота недоторканими, Шовковський продовжив свою "суху" серію в матчах національної першості, яка тепер складає 379 хвилин.

ВІДЕО: Гол-красень Андрія Ярмоленко приносить Динамо перемогу над Кривбасом

В цілому "суха" серія Динамо становить 5 матчів (469 хвилин). На домашньому стадіоні Біло-сині відначаються і не програють в останніх 11-ти матчах.

Також зазначаємо, що наставник Динамо Юрій Сьомін провів свій 60-й матч в українській першості. Під його керівництвом Динамо здобуло 49 перемог (наступна буде ювілейною), шість разів зіграло внічию і п'ять разів програло. Різниця м'ячів - 141-37.

Нагадаємо, в неділю, 21 серпня, київське Динамо мінімально обіграло криворізький Кривбас.

За матеріалами: ФК Динамо (Київ)