ПАОК - Металіст - 0:2. Коментарі після матчу

31 липня 2013, 08:14
0
45
Марко Девич відзначився дублем

Харківський Металіст здобув першу, історичну перемогу, в Лізі чемпіонів, перегравши грецький ПАОК у гостях. Пропонуємо вашій увазі післяматчеві коментарі сторін та експертів.

Нагадаємо, що Металіст зусиллями Марко Девича, який реалізував пенальті і забив красивий гол у порожні ворота, переміг ПАОК з рахунком 2:0 і забезпечив собі комфортний заділ перед повторною грою.

Тренер Металіста Мирон Маркевич поскаржився на спеку і зазначив, що його команда може грати набагато краще.

Тренера ПАОКа Хуб Стевенс розповів, що грецька команда програла матч у перші 40 хвилин - мала шанси забити, а замість цього пропустила гол з пенальті.

Президент Металіста Сергій Курченко після фінального свистка відвідав роздягальню команди і наголосив, що була хороша гра.

Герой матчу нападаючий харків'ян Марко Девич розповів, що на результат вплинули слова головного тренера, сказані в роздягальні перед другим таймом.

Півзахисник українців Едмар поскаржився, що організатори поєдинку не ввімкнули гімн Ліги чемпіонів і зазначив, що на матчі була хороша атмосфера.

Захисник Металіста Папа Гуйє розповів, що в цьому протистоянні ще нічого не вирішено, і харків'янам у повторній грі доведеться ще важче.

Півзахисник харків'ян Хосе Соса нагадав, що це Ліга чемпіонів, тут грають серйозні команди і команді не можна розслаблятися в Харкові.

Експерт Вадим Євтушенко наголосив, що Металіст був сильнішим у всіх аспектах і зіграв економно.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: ПАОК - Металіст - 0:2. Коментарі після матчу