Чотириногі друзі відвідали футбольний матч у Мексиці

0
114
Кішка також була не проти поспостерігати за грою

На поєдинку чемпіонату Мексики на футбольне поле вибігли кішка і собака.

Поєдинок 2-го туру мексиканської Клаусуре між Пачукою і Чьяпас змушений був перерватися на 67-й хвилині через те, що по полю бігав собака. Песик почував себе на зеленому газоні як удома і явно був симпатичний місцевим глядачам, які підсвічували йому лазером. Через хвилину своєї незвичайної прогулянки чотириногий друг залишив поле, звичайно ж, за допомогою стюардів.

Однак, як виявилося, на цьому візит домашніх тварин цього поєдинку не завершився. На 85-й хвилині з бровки за матчем пильно спостерігала кішка. Щойно рефері підбіг до котика, той відразу залишив межі поля, сховавшись за рекламними щитами.

Поєдинок Пачука - Чьяпас все-таки дограли до кінця і завершився він з рахунком 1:0 на користь господарів.