Зідан: Роналду засмутився, що не зміг забити більше

iSport.ua,  13 квітня 2017, 09:12
0
206
Зінедін Зідан

Головний тренер Реала Зінедін Зідан підсумував виїзний матч із Баварією в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Наставник мадридського Реала Зінедін Зідан прокоментував перемогу своєї команди над Баварією (2:1) у першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

«Результат протистояння ніколи не вирішується після першого поєдинку. Ми провели хорошу гру і навіть могли, напевно, забити ще. Втім, ми і так дуже задоволені, хоча і трохи розчаровані.

У суперника дуже сильний голкіпер, він буквально стояв стіною. Не можу навіть сказати, скільки сейвів зробив Ноєр. Нам було важко в першому таймі, але ми витримали. Як результат - перемога. Звичайно, грати в більшості набагато легше, але в Баварії відмінна команда, і все стане зрозуміло через тиждень.

Кріштіану Роналду був дуже задоволений дублем, але все ж засмутився, що упустив шанси забити більше. Гарет Бейл відчував судоми в перерві, і я вирішив не ризикувати. Він не дуже добре себе почуває, але ми сподіваємося, що з ним нічого серйозного. Проте, я задоволений заміною і тим, як грав Асенсіо", - поділився тренер.