iSport.ua,  29 липня 2020, 09:17
0
364
Руслан Малиновський забив розкішний гол

Український хавбек Руслан Малиновський забил шедевральный гол зі штрафного у матчі проти "Парми".

Аталанта на виїзді обіграла Парму в матчі 37-го туру чемпіонату Італії. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь підопічних Джана П'єро Гасперіні.

Український футболіст "бергамасків" Руслан Малиновський починав цей матч на лавці запасних. Хавбек з'явився на полі на початку другого тайму, замінивши Маріо Пашалича. За 45 хвилин Руслан завдав три удари по воротах (один у створ) віддав 30 передач (26 точних) і провів одне успішне обведення.

А на 70-й хвилині Малиновський відзначився розкішним голом - українець "прошив" стінку щільним ударом зі штрафного. Портал WhoScored за підсумками матчу поставив українцеві оцінку 7,5. Серед гравців Аталанти вищий бал тільки у нападника Алехандро Гомеса - 8,0.

У поточному сезоні український півзахисник провів 42 матчі за Аталанту у всіх турнірах, забивши дев'ять голів і віддавши чотири результативні передачі.

Раніше повідомлялося, що Малиновський лідирує за голами з-за штрафного серед гравців європейських чемпіонатів у 2020 році.