iSport.ua,  9 січня 2021, 21:28
0
161

"Джмелі" здобули важливу виїзну перемогу.

Дортмундська Боруссія на виїзді обіграла РБ Лейпциг у матчі 15-го туру чемпіонату Німеччини. Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь команди Едіна Терзича.

У першому таймі команди голів не забивали. На початку другої половини зустрічі Джейдон Санчо вивів дортмундців уперед після передачі від Марко Ройса. На 71-й хвилині Ерлінг Холанд подвоїв перевагу своєї команди.

Через 13 хвилин норвезький форвард оформив дубль. Холанд вийшов один-на-один із голкіпером і переправив м'яч точно у ворота. РБ Лейпциг відповів голом Олександра Сорлота в компенсований до другого тайму час.

Після 15 турів Боруссія займає четверте місце в турнірній таблиці Бундесліги (28 балів). РБ Лейпциг - друге (31 очко).

РБ Лейпциг - Боруссія Д 1:3
Голи: Серлот, 90 - Санчо, 54, Холанд, 71, 84

РБ Лейпциг: Гулачі - Халстенберг, Орбан, Упамекано, Анхеліньйо - Айдара, Адамс, Забітцер (Клостерманн, 62), Ольмо - Форсберг (Серлот, 61), Поульсен (Самарджич, 88).

Боруссія Д: Бюркі - Меньє, Аканжі, Хуммельс, Геррейро - Вітсель (Джан, 30), Ділейні (Загаду, 70) - Санчо (Тіггес, 88), Ройс (Брандт, 85), Рейну - Холанд.

Попередження: Ділейні, Аканжі.