iSport.ua,  20 лютого 2021, 21:47
0
233

Дубль Оріховського приніс Колосу перемогу над аутсайдером.

Колос перервав свою серію з п'яти матчів без перемог, обігравши у виїзному матчі 15-го туру УПЛ Львів з рахунком 2:0.

У першому таймі Львів віддав ініціативу гостям, сподіваючись зловити тих на контратаці, але пропустили на 33-й хвилині - Оріховський в штрафній розібрався з захисниками і головою прошив ворота.

У другому таймі господарі зіграли активніше, кілька разів небезпечно загрожували воротам суперника, але гості в контратаці заробили пенальті, який реалізував той же Оріховський.

Після цього поєдинку Колос йде на шостому рядку УПЛ, а Львів займає 10-у позицію турнірної таблиці.

Львів - Колос 0:2

Голи: Оріховський, 33, 74

Львів: Костик, Брикнер (Чірьяк, 46), Міубі (Романчук, 83), Махмутович, Грисьо, Рафаел Сабіно, Альваро (Захарків, 77), Ременяк, Ренан Абнер, Рожеріо Шина, Ньярко (Семенів, 29; Нич, 46).

Колос: Волинець, Чорноморець, Гавриш, Новак, Кравченко, Чурко (Ільїн, 75), Задоя, Оріховський (Костишин, 75), Богданов (Мілько, 78), Антюх (Данфі, 85), Лисенко.

Попередження: Альваро, Чурко, Махмутович, Нич, Ільїн, Грисьо, Лисенко.