Шевченко: Ніхто не хотів програвати, тому дотягли до такої драми

iSport.ua,  30 червня 2021, 01:17
0
1694

Фахівець поділився емоціями від перемоги своєї команди над Швецією: Думаю, команда заслужила своєю грою любов всієї України.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над національною командою Швеції (2:1) в рамках 1/8 фіналу Євро-2020.

"Просили півзахисників працювати багато. Переглянули позицію Ярмоленка. Команда виконала мою зупинку, ми не поспішали, переводили з флангу на фланг, так був забитий перший гол.

Два суперники грали добре, в цікавий футбол, ніхто не хотів програвати, і тому дотягли до такої драми.

Малиновський і Зінченко? У нас немає проблем з нестандартними рішеннями. Ми знали з перших хвилин, як команда буде грати, ким ми зможемо її підсилити.

Я вдячний всім фанатам, які прийшли сьогодні. Приїхали мої діти, і я хотів домогтися результату. Я дякую команді за ті сили, які вони витратили. Дякую нашому президенту. Думаю, команда заслужила своєю грою любов всієї України.

Майбутній матч в Римі? Ми знаємо з ким нам належить грати. У нас є час порадіти, але завтра ми вилітаємо до Італії і будемо там готуватися", - сказав Шевченко в коментарі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, збірна України вперше в історії вийшла в чвертьфінал Євро. У наступному матчі підопічні Шевченка зіграють проти національної команди Англії.