Кубок Америки: Аргентина в серії пенальті обіграла Колумбію і пробилася у фінал

iSport.ua,  7 липня 2021, 07:54
0
284

Вашій увазі результат другого півфінального матчу Копа Америка-2021.

У Бразилії триває Кубок Америки-2021, в рамках якого відбувся другий півфінальний матч, де зустрілися збірні Аргентини та Колумбії.

Перемогу в поєдинку здобули "альбіселесте", вирвавши путівку у фінал у серії пенальті.

Аргентинці відкрили рахунок в матчі на 7-й хвилині завдяки точному удару Лаутаро Мартінеса, проте на 61-й хвилині Луїс Фернандо Діас відновив паритет. Основний час завершився внічию - 1:1, і в овертаймах команди голів не забили.

А ось в серії післяматчевих пенальті сильнішою виявилася Аргентина - 3:2. Зазначимо, що голкіпер "альбіселесте" Еміліано Мартінес відбив три 11-метрові удари, чим допоміг своїй команді перемогти.

Зазначимо, що у фіналі турніру Аргентина зіграє проти збірної Бразилії. Поєдинок відбудеться у неділю, 11 липня, о 03:00 за київським часом.

Аргентина - Колумбія 1:1 (3:2 за пен.)