Скрипник: Посипати голову попелом не будемо

iSport.ua,  17 вересня 2021, 06:42
0
314

Фахівець зазначив, що попереду ще матч-відповідь, а також ігри з ЦСКА та Ромою.

Луганська Зоря на виїзді зазнала поразки від Буде-Глімта в матчі першого туру групового етапу Ліги конференцій (1:3).

Головний тренер Зорі Віктор Скрипник підбив підсумки невдалого для своєї команди поєдинку.

"Ми розуміли, що Буде-Глімт - серйозний суперник, у якого є свій тактичний малюнок. У першому таймі була своєрідна розвідка.

У другому таймі перший стандарт надломив нашу команду. А далі індивідуально сильні якості гравців суперника дозволили їм використовувати свої шанси.

Нашого опонента вітаємо з перемогою. Будемо готуватися далі. Уже в неділю у нас чемпіонат і наступна гра. Посипати голову попелом не будемо.

Будь-які ігри, навіть такі, додають досвіду. Тут важливий кожен нюанс і рішення. Зараз проведемо гру в чемпіонаті з Чорноморцем, а потім будемо дивитися далі.

Кожна гра - це нова історія. Зараз ми програли, але попереду матч-відповідь, плюс дві гри з ЦСКА і Ромою. Будемо готуватися, а час все покаже. Зараз сильніша одна команда, а завтра буде сильнішою друга", - цитує Скрипника прес-служба Зорі.

Також фахівець розповів, хто з гравців норвезького клубу йому запам'ятався.

"Капітан команди дуже сподобався. Група атаки теж. Кожен знає, що робити на полі. Але в основному я дивлюся на свою команду і мене більше цікавлять мої гравці", - зазначив Скрипник.