Скрипник: Зоря перетерпіла стартовий натиск господарів і виграла

Корреспондент.net,  22 жовтня 2021, 10:39
0
97
Скрипник задоволений діями футболістів у грі з ЦСКА

Головний тренер луганського клубу розповів про свої враження після матчу Ліги конференцій з ЦСКА Софія.

ЦСКА Софія від початку поєдинку мав перевагу і чинив сильний тиск на Зорю, але гості змогли вистояти під натиском і здобули впевненість. Про це заявив після матчу Ліги конференцій з болгарським клубом головний тренер луганчан Віктор Скрипник.

За його словами, у другому таймі господарі вже не мали такої переваги, а тому Зоря скористалася своїм шансом і перемогла.

"Логіка у футбол не грає. Якщо дивитися логічно, з початку гри, то зрозуміло - треба терпіти, ми приїжджаємо до команди, яка на хорошому рівні. Перші хвилини - це завжди тиск.

Але ми з кожною хвилиною здобували впевненість. І в другому таймі вже не було таких великих шансів у ЦСКА", - цитує Скрипника Gong.bg.

Нагадаємо, Зоря перемогла в Софії місцевий ЦСКА 1:0 завдяки голу іранця Алах’яра на 65-й хвилині. Луганчани стали першим українським клубом, який переміг в груповому раунді єврокубків цього сезону.

ТЕГИ: футболЦСКА (София)Заря (Луганск)Виктор Скрипникеврокубки