20 вересня 2013, 21:59
0
31
Донбас обіграв Северсталь

ХК Донбас здобув другу перемогу у виїзній серії матчів регулярного чемпіонату КХЛ.

Северсталь (Череповець) - Донбас (Донецьк) - 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
Шайби: 0:1. Подхрадскі (Кашпар) - 4:16, 0:2. Робітайл (Кашпар) - 18:26, 0:3. Вілсон (Робітайл, Кашпар) - 46:07 - біл., 0:4. Лайне (Віртанен) - 57:58 - порожні ворота.

Северсталь: 33.Штепанек. 9.Андерсен - 16.Шінін, 83.Кліменко - 8.Бердніков - 77.Бумагін, 55.Кіселевіч - 70.Свіязов, 19.Земченко - 35.Антіпов - 89.Бучневіч, 36.Часлава - 4.Серкін, 26. Віделль - 17.Бушуєв - 69.Гоголев , 5.Стасенко - 54.Попов , 74.Монахов - 88.Ковиршін - 14.Казаковцев.

Донбас: 49.Лейтон. 5.Уілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 14.Недорост - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 26.Федотенко - 15.Віртанен, 27.Коларж - 51.Разін, 24. Благой - 16.Робітайл - 22.Кашпар, 93.Шалімов - 44.Варламов - 23.Квітченко, 4.Сільніцкій.

Після двох домашніх перемог череповчани виходили на матч з Донбасом у піднесеному настрої, чого не скажеш про донеччан, які досить болісно пережили невдачу в Митіщах. Настрій підопічних Андрія Назарова був видним з перших секунд поєдинку, і дві закинуті в першому періоді шайби (відзначилися Подхрадскі і Робітайл) були цілком закономірними. Якби гості реалізували один із двох чистих виходів на воротаря (Дадонов і Нєдорост), і результат першої двадцятихвилинки міг би бути ще більшими. Втім, для того, щоб зберегти нуль у графі пропущених гравцям ХК Донбас і воротареві команди Майклу Лейтону довелося солідно попрацювати.

Після першої перерви донеччани могли збільшити відрив, і , в першу чергу, за рахунок реалізації чисельної переваги, яку за два заходи використовувати не вдалося. До того ж, ще один забіг до воріт Северсталі Євгена Дадонова, який, обігравши воротаря, не влучив у ворота з гострого кута, відображення на табло так і не знайшов.

Маючи помітну психологічну перевагу над суперником, який на початку третього періоду не зміг реалізувати два найнебезпечніших моменти, донеччани дочекалися свого шансу, і, завдяки точному кидку Клея Вілсона, втретє запалили червоне світло за воротами Штепанека. У цей момент гості мали у своєму складі на одного гравця більше. По суті, це була переможна крапка в поєдинку. Гол Петтері Віртанена став для Северсталі розплатою за ризик із заміною воротаря. Зазначимо і перший "сухар" у Континентальній хокейній лізі воротаря Донбасу Майкла Лейтона.

Ця ж новина на Спорт bigmir) netКХЛ: Донбас всуху розгромив Северсталь.

За матеріалами: ХК Донбас