iSport.ua,  8 жовтня 2016, 17:13
0
54

Відбувся перший поєдинок у рамках дев'ятого туру української хокейної ліги.

У стартовому поєдинку дев'ятого туру чемпіонату України зіграли київські Дженералз і білоцерківський Білий Барс. Безумовно, що вже до цієї зустрічі фаворит був повністю відомий, і це були Генерали, які ведуть боротьбу за перші місця в турнірній таблиці, а білоцерківці, у свою чергу, йдуть останніми з трьома балами в активі.

Як завжди, команда з Білої Церкви добре почала стартову двадцятихвилинку, але і Генерали не відставали і нав'язували свій хокей. У результаті вже на екваторі періоду гості першими змогли відкрити рахунок у матчі зусиллями Максима Разумова, але вже через шість хвилин рахунок знову став рівним завдяки кинутій шайбі у виконанні Всеволода Мушнікова.

У другому періоді ігрова перевага була на боці команди Вадима Шахрайчука, але білоцерківці класно огризалися на контратаках. За чотири хвилини до другої перерви гості заробили право на більшість, яку використовували і знову повели в рахунку, а відзначився Артем Козієнко. І тут же тренерський штаб киян провів заміну голкіпера і на лід вийшов Олег Петров, який замінив Дмитра Березіна.

Однак у третьому періоді білоцерківська команда вже, можна сказати, за традицією провалилася по повній програмі і знову не змогла заробити очок. На екваторі періоду відзначився Кирило Бондаренко, який зрівняв рахунок, а потім Дженералз протягом шести хвилин тричі вразили ворота Юрія Краснопільського. Закинуті шайби у свій актив записали Віталій Лялька, Євген Лиманський та Богдан Саків.

Таким чином, Дженералз набирають 17 очок і знову повертаються на перше місце у турнірній таблиці, а для команди Костянтина Буценка ця поразка стала восьмою поспіль у поточному чемпіонаті України.

Дженералз - Білий Барс 5:2 (1:1, 0:1, 4:0)

Шайби: 8:06 Разумов (Козієнко) - 0:1; 14:35 Мушніков (Басков, Толкунов) - 1:1; 35:11 Сухонос (А. Люльчук, Разумов) - 1:2; 49:47 Бондаренко (Мушніков, Шпак) - 2:2; 50:23 Лялька (Саків, Басков) - 2:3; 55:18 Лиманський (Бондаренко, Мушніков) - 2:4; 55:36 Саків (Басков, Лялька) - 2:5

Воротарі: Березін (Петров, 35:11) - Краснопольський (Власенко, 55:36)

Кидки: 39 - 19

Штраф: 8 - 6

Дженералз: Березін (Петров); Скрипець - Толкунов, Жовнір - Татаренко, Бойових - Генкель, Козачук - Шпак; Лялька - Саків - Басков, Бондаренко - Шаманський -Безуглий, Ципнятов -Мельніков -Лиманський, А. Дворник - Мушніков - Костюк

Білий Барс: Краснопольський (Власенко); Логачов - О. Благий, Люльчук - Сухонос, Дворецький - Воронін, Гриценко; Печерських - Ромащенко - Лісників, Козієнко - Разумов - Даниленко, Шевченко - Ружников - Поцелуєнко, Чебанян - Найдьонов