НХЛ: Сент-Луїс у божевільній розв'язці рятує гру з Колорадо

0
711
НХЛ: Сент-Луїс у божевільній розв язці рятує гру з Колорадо
Сент-Луїс здолав в овертаймі Колорадо

У Національній хокейній лізі відбувся один матч другого раунду розіграшу Кубка Стенлі.

Сент-Луїс не дозволив Колорадо минулої ночі оформити вихід у фінал Західної конференції. "Лавини" вели у серії 3:1 та приймали "блюзменів" на своєму майданчику.

Господарі впевнено розпочали гру і вже на початку другого періоду громили суперника 3:0. Однак гості знайшли в собі сили зрівняти рахунок.

Після чого Колорадо забив ще раз і був за хвилину від виходу в наступний раунд. Проте Сент-Луїсу вдалося ще раз відігратися, перевести гру в овертайм та вирвати у поєдинку перемогу 5:4.

НХЛ. Плей-офф. 26 травня

Колорадо – Сент-Луїс - 4:5 (2:0, 1:1, 1:3, 0:1)

Шайби: 1:0 – 4 Маккіннон (Байрем, Лехконен), 2:0 – 19 Маккіннон (Макар, Рантанен), 3:0 – 25 Ландескуг (Маккіннон, Тейвс), 3:1 – 35 Тарасенко (Шенн, Ледді), 3:2 – 50 Томас (Ледді, Бучневич), 3:3 – 56 Фолк (Ледді, Торопченко), 4:3 – 58 Маккіннон (Байрем), 4:4 – 60 Томас (Бучневич, Тарасенко), 4:5 – 64 Бозак (Барбашев, Ледді)

Рахунок в серії: 3-2