Футзал: Україна вирвала перемогу у Румунії і вийшла в чвертьфінал Євро

iSport.ua,  2 лютого 2018, 23:45
0
521
Шотурма забив переможний гол румунам

Збірна України здобула вольову перемогу, програючи за ходом матчу 0:2. При цьому, підопічні Косенка забили переможний гол за 15 секунд до кінця матчу проти Румунії.

Збірна України з футзалу виграла свій стартовий матч на чемпіонаті Європи, відігравшись з 0:2.

При цьому, підопічні Косенка забили переможний гол за 15 секунд до кінця матчу проти Румунії, вигравши матч 3:2.

Першими в матчі забили румуни, коли Михайло Грицина обрізався на своїй половині поля, а Савіо м'яч перехопив і розстріляв Євгена Іваняка. Після цього румуни перейшли на гру на контратаках і зуміли подвоїти перевагу після точного удару Флоріна Ігната.

Лише після другого пропущеного гола Україна трохи заспокоїла гру і скоротила рахунок. Спершу міг забивати Петро Шотурма, але з близької дистанції він не влучив у ворота, а навіщо на останній хвилині українці хитро розіграли штрафний і Тарас Королишин точно пробив в ближній кут.

Старт другого тайму залишився повністю за синьо-жовтими, і їм вдалося зрівняти рахунок на 28-й хвилині: Олександр Педяш пробив метрів з 12-ти і м'яч після рикошет потрапив точно в дев'ятку, 2:2.

За наступні кілька хвилин Україна могла добивати суперника, але ні Петро Шотурма, ні Володимир Разуванов, ні Сергій Журба свої шанси не використали.

Переможний гол Україна забила в самій кінцівці матчу - Євген Іваняк кинув м'яч в гру, Петро Шотурма зупинив його на фланзі і забив вирішальний гол, 3:2.

Таким чином, вже після стартової перемоги Україна гарантувала собі вихід до чвертьфіналу Євро і в неділю розіграє з Португалією перемогу в групі.

Румунія - Україна 2:3

Голи: Савіо 5, Гнат 11 - Королишин 20, Педяш, 28, Шотурма 40

Румунія (стартова п'ятірка): Тоніца, Матей, Гнат, Савіо, Паулу Феррейра

Запасні: Янку, Матей, Редуку, Чіреш, Феліпе Олівейра, Стойка, Січ, Чомо, Панзару

Україна (стартова п'ятірка): Іваняк, Разуванов, Н.Гріціна, М.Гріціна, Шотурма

Запасні: Литвиненко, Ципун, Хамдамов, Королишин, Шеремета, Журба, Білоцерківець, Лисенко, Педяш

Попереджені: Іваняк 9, Білоцерківець 17, Королишин 22, Хамдамов 36 - Матей 27, ЧОМГО 30, Панзару 34