Українка Козлова стартувала з перемоги над другою ракеткою турніру в Тайбеї

iSport.ua,  29 січня 2018, 10:15
0
153
Катерина Козлова

Українська тенісистка Катерина Козлова успішно стартувала на турнірі WTA International Taiwan Open в Тайвані, обігравши другу ракетку з Китаю.

У матчі першого раунду уродженка Миколаєва за 1 годину 18 хвилин обіграла другу ракетку Шуай Чжан із Китаю (35-та у світі): 6:2 6:4.

Українка вела у другій партії 4:0. Китаянка змогла зробити 1 зворотний брейк і скоротити розрив до мінімуму. Однак Козлова не дозволила суперниці зрівняти рахунок і здобула перемогу, реалізувавши третій матчбол.

ПЕРШЕ КОЛО

Катерина Козлова (Україна) - Чжан Шуай (Китай, 2) 6:2, 6:4

Це перша перемога Каті в нинішньому сезоні. Нагадаємо, що в першому колі Відкритого чемпіонату Австралії вона поступилася Анастасії Павлюченковій з Росії.

За вихід до чвертьфіналу українська тенісистка позмагається зі ще однією представницею Китаю - Ін-Ін Дуань.