Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі

Не Іспанія. Названий головний фаворит ЄВРО-2012

Букмекери вважають збірну Німеччини головним претендентом на титул Чемпіона Європи, а не чинного тріумфатора змагання.
Чобіт чоботом. Розбір польотів у матчі Англія-Італія

У новому матеріалі СПОРТ bigmir)net читайте про одне з найдраматичніших протистоянь Євро-2012.
Монтоліво: Коли промахнувся, здалося, що небо упало мені на плечі

Півзахисник збірної Італії Ріккардо Монтоліво розповів про свої відчуття через промах у серії 11-метрових, яку його команда виграла в чвертьфіналі Eврo-2012 в Англії (0:0, 4:2 пен.).
Матч Іспанія - Франція в Донецьку відвідав король Катару

Чвертьфінальний матч Євро-2012 між збірними Іспанії та Франції відвідав у Донецьку король Катару Шейх Хамад Аль-Тані.
Дочка попросила Де Россі програти Англії

Півзахисник збірної Італії Даніеле Де Россі після перемоги над Англією в матчі ¼ фіналу Євро відзначив Андреа Пірло, який красиво виконав один з ударів у серії пенальті.
Слідами Тимощука. Гравець збірної Італії відмовився бити пенальті

Півзахисник збірної Італії Клаудіо Маркізіо зізнався, що був у числі тих, хто повинен був пробивати післяматчеве пенальті у ворота англійців у чвертьфіналі Євро-2012, але не виконав 11-метровий удар.
Фотогалерея: Пенальті, яке змінило все. Італія перемагає Англію

У неділю, 24 червня, в останньому чвертьфінальному поєдинку Євро-2012 збірна Італії в серії післяматчевих пенальті обіграла команду Англії.
Буффон: Під час серії пенальті думав про постраждалих від землетрусу

Капітан збірної Італії Джанлуїджі Буффон після чвертьфінального матчу Євро-2012 проти збірної Англії (0:0, 4:2 за пенальті) розповів про свої думки під час серії пенальті, підказку Алессандро Діаманті і потенціал команди.
Руні: Не знаю, чому ми так невдало б ємо пенальті

Руні: Не знаю, чому ми так невдало б'ємо пенальті

Форвард збірної Англії Уейн Руні прокоментував результат чвертьфінального матчу Євро-2012 проти збірної Італії (0:0, 2:4 по пенальті).
Пірло: Італія заслужила вихід у півфінал

Півзахисник збірної Італії Андреа Пірло прокоментував підсумок чвертьфінального матчу Євро-2012 проти збірної Англії.
Джеррард: Залишаємо Євро з розбитими серцями

Капітан збірної Англії Стівен Джеррард прокоментував результат чвертьфінального матчу Євро-2012 проти збірної Італії (0:0, 2:4 по пенальті).
Тренер збірної Італії: Удача була з нами в серії пенальті

Головний тренер збірної Італії Чезаре Пранделлі прокоментував перемогу своєї команди у чвертьфінальному матчі Євро-2012.
Тренер збірної Англії: Серію пенальті відрепетирувати неможливо

Головний тренер збірної Англії Рой Ходжсон прокоментував поразку в чвертьфінальному матчі Євро-2012 від збірної Італії.

Італійці збираються нейтралізувати Руні

Уважна гра в захисті і готовність контратакувати - сильні сторони англійців. Таку думку напередодні чвертьфінального матчу футбольного Євро-2012 зі збірною Англії висловив центральний захисник італійців Леонардо Бонуччі, повідомляє офіційний сайт U
Bild: Клозе, Подольські і Мюллер вийдуть в основі на півфінальний матч

Нападник Мирослав Клозе, півзахисники Лукас Подольскі і Томас Мюллер займуть місце в стартовому складі збірної Німеччини в півфіналі чемпіонату Європи, який пройде 28 червня, повідомляє Bild, посилаючись на джерело в команді.
Культове протистояння. Анонс матчу Англія - Італія

У неділю, 24 червня, в поєдинку Англія - ​​Італія визначиться останній півфіналіст Євро-2012. СПОРТ bigmir)net пропонує вашій увазі анонс цього матчу.
Активістки FEMEN провели топлес-акцію на Олімпійському

Сьогодні вранці, 24 червня, активістки жіночого руху FEMEN влаштували акцію протесту на НСК Олімпійський.
Англійська футбольна асоціація подасть в суд на Бі-бі-сі за негативні матеріали про Україну

Англійська футбольна асоціація (FA) готує офіційну письмову скаргу на телеканал Бі-бі-сі, який напередодні старту Чемпіонату Європи з футболу 2012 року розгорнув кампанію, спрямовану на дискримінацію країн-господарок турніру.
Фотогалерея: Донецькі розбірки. Іспанія обіграла Францію

У суботу, 23 червня, в Донецьку відбувся чвертьфінал Євро-2012, в якому зійшлися збірні Іспанії та Франції.
Еринії. Аналіз матчу Іспанії-Франція

Аналітик СПОРТ bigmir) net Всеволод Капелюшников розбирає матч Франція - Іспанія, виокремлюючи ключові складові успіху Червоної Фурії.