Стежте за Олімпіадою 2022 року на Корреспондент.net. Розклад трансляцій, огляди, фото та відео. Де і коли дивитися Олімпіаду у Пекіні.

Заборонений у спорті препарат триметазидин приймав дідусь Каміли Валієвої, пояснив захист фігуристки. Експерти назвали цю версію непереконливою та наголосили, що препарат випускається у захисній оболонці.
Олімпіада-2022: Розклад 12-го дня, 16 лютого

У середу на Іграх у Пекіні буде розіграно ще сім комплектів олімпійських нагород.
Олімпіада-2022: Канада знову розгромила Китай у хокеї

Стало відомим ім'я останнього учасника чвертьфіналу чоловічого хокейного турніру.
Олімпіада-2022: Шаботова не пройшла у фінал у фігурному катанні

Українська фігуристка показала останній результат і так завершила боротьбу за Олімпійські медалі.
Олімпіада-2022: Швейцарія обіграла Чехію у хокеї та вийшла в 1/8 фіналу

На Іграх у Пекіні визначився ще один чвертьфіналіст чоловічого хокейного турніру.
Абраменко: Дуже важко виступати, коли на вулиці мінус 20

Олімпійський чемпіон прокоментував свій вихід у фінал змагань із лижної акробатики.
Олімпіада-2022: Абраменко й Окіпнюк у фіналі лижної акробатики

Одразу два українських фристайлісти змагатимуться за Олімпійські нагороди Ігор у Пекіні.
Гірськолижниця отримала страшну травму на Олімпіаді

Француженка Камілла Черутті впала на швидкісному спуску та не змогла стримати криків від болю.
Олімпіада-2022: став відомий склад України на жіночу естафету у біатлоні

Водночас головний тренер команди Урош Велепець поки що не визначився з розстановкою спортсменок на етапах.
Олімпіада-2022: норвежці перемагають у ковзанярській гонці переслідування

У фінальному забігу збірна Норвегії перемогла спортсменів, які представляють Олімпійський комітет Росії.
Олімпіада-2022: Мазурчук 33-й після стрибків із трампліна у лижному двоборстві

Український спортсмен завершив перший етап змагань і піде на дистанцію 10 км із відставанням у 3 хвилини 45 секунд.
Прима: Проблем не було, не розумію, що сталося під час стрільби

Український біатлоніст прокоментував свій виступ в олімпійській чоловічій естафеті.
Олімпіада-2022: Канадійки виграють у ковзанярській гонці переслідування

В олімпійському фінальному заїзді представниці країни "кленового листа" впевнено впоралися із суперницями з Японії.
Олімпіада-2022: Норвегія виграє біатлонну естафету, Україна - дев ята

Олімпіада-2022: Норвегія виграє біатлонну естафету, Україна - дев'ята

Чоловічу збірну України на олімпійській трасі у Пекіні підвела стрільба на вогневих рубежах.
Олімпіада-2022: з хокейного турніру вибуває фіналіст ОІ-2018

У плей-оф Олімпійського чоловічого турніру збірна Німеччини програла Словаччині.
Цимбал: Надто вхопив повітря, адже біг наздогнати лідерів

Український біатлоніст підбив підсумки свого етапу участі в Олімпійській чоловічій естафеті.
Олімпіада-2022: США стали другим фіналістом у жіночому хокеї

У півфінальному матчі "зірково-смугасті" впевнено обіграли збірну команду Фінляндії.
Олімпіада-2022: австрійці виграли командні змагання на трампліні

На Іграх у Пекіні визначили чемпіонів у ще одній спортивній дисципліні.
Олімпіада-2022: Золото у жіночій акробатиці залишається у Китаї

Змагання з фрістайлу у жінок у Пекіні виграла господарка змагань Сюй Ментао.
Олімпіада-2022: Канада – перший фіналіст жіночого хокейного турніру

Канадки впевнено здобули перемогу над Швейцарією у півфінальному матчі на Іграх у Пекіні.